Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak konečně venku a na trávě-byť umělé!

Přátelské utkání s SK Kladno "B"dne 28.3. 2010
Pro nás to bylo po dlouhé zimě první setkání na čerstvém vzduchu. Všichni jsme čekali, co s kluky udělala zimní příprava. Nakonec jsme si mohli všichni oddychnout. Kluci nespali, bojovali, přemýšleli a přihrávali si. Patrik B. pálil na bránu jak smyslů zbavený, Kuba, Kubík,malý Páťa a kdovíkdo ještě dal další a další góly. Skončilo to 13:5 pro Kablovku a je nutno říci,že i mladší a slabší sestava byla schopná SKáčko udržet na jejich půlce,ačkoliv tolik gólů nepadalo. Jediné, co si kluci musí uvědomit, je, že je lepší přihrát lépe postavenému spoluhráči, než to na bránu rvát za každou cenu sám, abych dal gól "já". ( Hodnocení nebude nadále závislé na počtu vstřelených gólů, ale na individuálním hodnocení panem trenérem po každém utkání, tedy i těch, kteří gól nedají, ale  přihrávají nebo brání tak, že je to ku prospěchu celého mužstva a vede to k našemu vítězství.)Ale zpět: Jsme rádi, že nám kluci po dlouhé době zase spravili náladu a i přes dílčí chyby, byl zápas pěknou podívanou. Vítáme Sašu a doufáme,že s námi bude opět hrát.
Praha Aritma
Bylo-nebylo.... Chvíli to byl fotbal a chvíli to nebyl fotbal. Po 1.polovině jsme prohrávali po vyrovnaném zápasu jen 0:1. Pak ovšem Aritma povolala silnější zálohu a ta nám nandala ve chvilce 6 gólů.  A i když se pak kluci snažili a nasázeli Aritmě 3 góly, čas už nestačil na lepší skóre.Nevadí, snad klukům došlo, že až tak úžasní nejsou a že se musí snažit pokaždé...A tak vzhůru do další poloviny mistráku!
Přátelák s SK Kladno B
Přátelské utkání s SK B jsme tentokrát přenechali našim nejmenším, kteří většinou nemají možnost zapojit se příliš do utkání v mistráku. Fotbal to byl tudíž méně zkušený a zápas prohraný. Byla velká zima, pršelo a po zápase dokonce i sněžilo.Ale bylo fajn, že si i malí mohli vyzkoušet, jaké to je spoléhat se sami na sebe a nemít za sebou oporu silnějších a starších hráčů. Krásně se rval malý Tomášek, který se jinak spíše straní.Góly dali Kubík, malý Páťa a Sam. I brankáři sbírali nové zkušenosti, ačkoliv pustili 6 gólů. I to je cenné.
Přátelák s SK Kladno B 15.5.2010
Tak tentokrát se nám zápas podařil, ačkoliv počty našich hráčů byly tak nízké, že jsme si dva naše bývalé hráče museli půjčit. Kluci bojovali od začátku až do konce a až na tom konci už síly nestačili. V posledních minutách jsme v bráně lovili dva jediné góly.Tentokrát běhal výborně Kuba,který dal i dva góly. Kubíkův téměř profesionální gól byl též potěchou pro oko. Honza Hlaváč výborně bránil a nenechal se odstrčit, ba sám hrál tělem velmi srdnatě. Malý Tomášek nám též výkonostně roste. V neposlední řadě je třeba pochválit gólmana Tadeáše, který jak jsme se s přihlížejícími shodli, se už naučil létat.Rozhrává se i Saša, který po delší absenci zase začíná běhat a dal i gól. Pokud by nám běhavost a dravost vydržela,tak zaplaťpánůh. Napravili bychom tak škody napáchané při našich prvních jarních zápasech. Kablo -SK Kladno B 10:2
Turnaj na Aritmě
6.6. jsme byli nastoupení v ranním hicu k prvnímu zápasu. Ačkoliv nás jako první čekal soupeř z největších - Aritma,tak prohra 0:2 nebyla tak drtivá. Ani 2.zápas,byť remíza 0:0,nebyl špatný, protože Zličín byl nakonec vítězem celého turnaje.Další remíza byla s Loko,které nakonec skončilo na 5.místě. Vedro se stupňovalo a kluci nebyli ani běhaví ani bojovní. Do této chvíle jsme nikomu nedali gól...Ten padl až v dalším zápase s Nešťemicemi,který jsme 1:0 vyhráli(branky:Patrik  B.).Následovali další dvě bezbrankové remízy s Brandýsem a Kounicemi. Další zápas jsme prohráli v prvních vteřinách, kdy nám Příbram dala gól dříve, než jsme si zavázali kopačky..Následoval nerovný boj s hrdinným Slaným, které nemělo ani nohu na střídání a ve věkovém průměru byli o rok mladší...Porazili jsme je, jako všichni ostatní.(3:0) Góly dával Patrik B. 2x a Kuba D.(neboJ.?). Poslední možnost o vylepšení skóre jsme měli s Pečkami. Bohužel si skóre vylepšili oni a nás sesadili o jednu příčku níž(0:2).
1.Zličín 23 b.
2.Pečky 20 b.
3.Aritma 19 b.
4.Neštěmice 15 b.
5.Loko 15 b.
6.Příbram 11 b.
7.Kablo 10 b.
8.Brandýs 8 b.
9.Kounice 5 b.
10.Slaný 0 b.
Je třeba říci, že turnaj byl hraný při teplotách poledního času na Sahaře a pneumatiky přetavené do umělého trávníku na hřišti na Aritmě, sálaly i od spoda.... Před každým hráčem, který v těchto podmínkách hrál, byť jen chvilku, je třeba smeknout. Obzvláště pak před těmi, kteří dokázali přihrát na gól, nebo ho dokonce dát.
Turnaj v Běchovicích 19.6.2010
Tento turnaj byl velmi náročný na prostor, protože se hrálo na 4 malých hřištích o 5 hráčích a brankáři.Bylo to technice a rychlosti, o přesných přihrávkách a kombinacích. Bohužel naše skupina přijela velmi oslabená o hlavního útočníka Kubu, o Kubíka, o rychlonožku Adama, o Kubu Kolářského a o mistra kliček - Rolňase. Našich 9 statečných se po 2 remízách a 1 prohře probojovalo na poslední místo v tabulce. Pak už nám zbývala jen bitva o 13.-16.místo... A tak jsme 14. Při zápase s Běchovickými Sršni jsme svoji výhru vybojovali až na penalty, kdy se jediný strefil do brány Sam. Poslední boj se pak též rozhodoval až při penaltách(s Újezdem n.Lesy)
kdy už jsme bohužel takové štěstí neměli.(0:1)
1.AC Sparta Dívky
2.Viktorka Žižkov 
                  
Obrazek3.TJ  Sokol  Kounice                             Obrazek
4.Sokol Vyšehořovice
5.AFK Union Žižkov
6.AFK Spartak Kbely
7.SK Český Brod
8.Aritma Praha
9.SK Brandýs Boleslav
10.FK Klánovice
11.SK Union Čelákovice
12.TJ Neratovice
13.FK Újezd n. Lesy
14.TJ Kablo Kladno
15.Běchovičtí Sršni
16.Pragis Satalice