Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce

20. 3. 2010

Obrazek

Turnaj v Praze-Běchovicích dne 14.11.2009

Obrazek

Výsledná tabulka turnaje v Praze-Běchovicích 14.11.2009

Název družstva

V R P Vpen

B

Skore

1.

SK POŘÍČANY

4 1 1 1

14

16 : 7

2.

BOHEMIANS 1905

4 1 1 -

13

7 : 4

3.

KABLO KROČEHLAVY

4 - 2 -

12

10 : 2

4.

ČECHIE SMÍCHOV

4 - 2 -

12

7 : 7

5.

FK KLÁNOVICE

1 2 3 1

6

8 : 10

6.

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI

1 1 4 -

4

2 : 8

7.

SOKOL ŠESTAJOVICE

- 1 5 1

2

3 : 15

Po těžkých bitvách a po tvrdých soubojích jsme vybojovali krásné 3.místo. Na 1. místě skončilo družstvo SK Poříčany , na 2.místě Bohemians 1905 ( a je nutné zmínit se o naší výhře nad tímto soupeřem,jelikož jsme byli jediní,kdo je ve stanoveném čase porazil!)

Kablo Kladno : FK Klánovice 2 : 0 branky:Jarda S.,malý Kuba

Kablo Kladno : SK Poříčany 0 : 1

Kablo : SK Čechie Smíchov 0 : 1

Kablo : Sokol Šestajovice 4 : 0 branky:Patrik B. 2x,Honza H.,Sam

Kablo : Bohemians 1905 2 : 0 branky:Kuba,Kubík

Kablo : Běchovičtí Sršni 2 : 0 branky:Kuba, Kubík

Turnaj mladších přípravek - Rakovník 6.12. 2009

Po prvních dvou vyvedených soubojích s SKP Rakovník 02 a s SK Zichovec,které jsme shodně vyhráli 1:0(góly vždy Saša),jsme bohužel prohráli s týmem Hořovicka 1:2 ( gól:Sam). Hořovicko,které do této doby hrálo skvělý fotbal, bohužel až po zápasu s námi zcela herně "odešlo" a další zápasy už nesehrálo tak výtečně - škoda pro nás,že jejich únava nepřišla dříve. A pak přišel rohatej! Když se před kluky řekne:SK Kladno, kluci vezmou do zaječích a pravděpodobně přemýšlejí, jakou říci básničku,aby je ten rohatej nevzal....No, a ten vzal roha, naše tři body a vysolil nám 7 gólů na holou,kterou jsme mu ochotně nastavili.Bohužel tento výsledek zapříčinil i výsledné 4.místo,kde se při stejném počtu bodů 3 mužstev, projevilo naše špatné skóre. Předposledním zápasem byl souboj s Tatranem Rakovník 1:0 pro nás(gól:Kubík) a posledním,který nás mohl udržet na stupních vítězů,byl zápas s SKP Rakovník 01. Tam po velmi těsném souboji, jsme remizovali 0:0,což, jak jsem už psala,uzavřelo naší jedinou šanci na medaile.

Obrazek

Turnaj mladších přípravek v Rakovníku 6.12.2009

TJ Kablo Kladno : SKP Rakovník 02

1 : 0

Saša

TJ Kablo Kladno : SK Zichovec

1 :0

Saša

TJ Kablo Kladno : Hořovicko

1 : 2

Sam

TJ Kablo Kladno : SK Kladno

0 : 7

TJ Kablo Kladno : Tatran Rakovník

1 : 0

Kubík

TJ Kablo Kladno : SKP Rakovník 01

0 : 0

Celkové pořadí :

1. SK Kladno

2. SK Zichovec

3. SKP Rakovník 01

4. TJ Kablo Kladno Kročehlavy

5. FK Hořovicko

6. SKP Rakovník 02

7. Tatran Rakovník

Turnaj přípravek: Stochov 13.12.

Tak pokračujeme v číselné řadě:3.,4.,a teď 5. Snad již brzy získáme do sbírky i 1. a 2. místo! Ale o medaile nám nejde ( teda vyjma kluků, těm jde jenom o medaile!!) Soupeři byli velmi dobří a jako obvykle, s lepšími protihráči dokážeme zahrát lépe,než s horšími. Pro moji nepřítomnost přepisuji pouze sms, které posílal Buňata senior fousatý:1.zápas se Slávií jsme prohráli 0:2,za 20 min nastupujeme proti SK Kladno./Kablo:SK Kladno - 0:0. Byli jsme lepší,2x tyčka,břevno,míč skákající po čáře,ale gól nikde./ Je to normální hrůza. Kablo : Brandýsek - 0:3. Tři zápasy a ani gól./ Goool! S Mladou Boleslaví 1:0 a to Boleslav ještě neprohrála! Za deset minut jdou na ˇUjezd nad Lesy./ Tak teda 1:0./ Kablo:SK Kladno-1:0./Na poslední bitvu už jsme byli přítomni a tak je nutno říci,že boj to byl důstojný,ačkoliv nerozhodný. Kablo:Bohenians - 0:0.

1.

Slavia Praha

16 b.

2.

Bohemians Praha

15 b.

3.

Mladá Boleslav

14 b.

4.

Brandýsek

13 b.

5.

Kablo Kladno

11 b.

6.

Kladno modré

6 b.

7.

Kladno bílé

2 b.

8.

Újezd nad Lesy

1 b.

Branky:

Kablo : Újezd nad Lesy Kuba

Kablo : Kladno modré Kubík

Kablo : Ml. Boleslav Honza H.

Obrazek Obrazek

Turnaj v Běchovicích 30.12. 2009

Rok 2009 jsme zakončili turnajem v Praze. Mužstvo se dostavilo ve stavu hluboké půlnoci, jelikož z Kladna se odjíždělo kolem půl sedmé ráno. I přesto se hochům podařilo vyhrát první tři zápasy. Jako jeden z mála, kdo ráno opravdu vstal a bojoval jako Lví srdce, byl malý Páťa. Jeho snaha byla korunována i gólem do brány Ďáblic. Rovněž malý Kubík stihl ráno svléci pyžamo a hrál probrán a v plné zbroji. Byl to prostě turnaj malých velkých mužů. Na druhou stranu je dobré vědět, že i mužstvo plné dospávajících postav,dokáže získat krásné 3.místo!

Obrazek Obrazek

Výsledná tabulka

1.

ČAFC „A“

2.

AFK Union Žižkov

3.

TJ Kablo Kladno

4.

Běchovičtí Sršni

5.

FK Ďáblice

6.

ČAFC „B“

Branky v zápasech:

Kablo Kladno-Běchovičtí Sršni 2:1 Kubík, Kuba

Kablo Kladno-ČAFC"B" 1:0 Kubík

Kablo Kladno-FK Ďáblice 2:1 Kuba, Páťa

Kablo Kladno-AFK Žižkov 0:1

Kablo Kladno-ČAFC"A" 0:1

Turnaj v Neratovicích 3.1. 2010

Tak nám začal nový rok! Dlouho jsme vybírali, jakým heslem, pranostikou, či pověrou ho načneme my. A máme vítěze!! Stalo se jím : PRVNÍ VYHRÁNÍ Z KAPSY VYHÁNÍ. A tak jsme nevyhráli... Probojovali jsme se na krásné 7.místo (bohužel nutno říci, že ne ze dvaceti mužstev,ale pouze z osmi..) Zatímco ostatní týmy byli na fotbalovém turnaji, my z Kladna jsme byli na nedělní odpolední procházce s osmdesátiletou stařenkou,se kterou jsme drželi krok. Svůj gólový průměr(5 gólů na turnaj) jsme však udrželi, i když to bylo jen díky poslednímu zápasu, kde jsme udělili 4 góly do brány Neratovic B. Jednou příjemnou zprávou je, že se nám do týmu po operaci vrátil Milda, který hned vstřelil i jeden z gólů. Tímto ho dodatečně zdravíme a těšíme se na jeho pomoc. A teď už radši k tabulkám a hořké statistice:

Týmy skupiny A

Pořadí ve skupině

Pořadí celkem

Neratovice A

3.

6.

Jiskra Kojetice

2.

2.

Kablo Kročehlavy

4.

7.

Neratovice C

1.

1.

Týmy skupiny B

Pořadí ve skupině

Pořadí celkem

Neratovice B

4.

8.

Mladá Boleslav

3.

5.

Junior Kralupy

2.

4.

Háje S.O.S

1.

3.

Branky:

Neratovice A : Kablo Kladno 5:1 Kubík

Kablo Kladno : Neratovice B 4:0 Adam,Honza,Milda,Patrik B.

Obrazek

Dukla Praha 17.1. 2010 (Bráník)

Před tímto turnajem nás bohužel nikdo neupozornil, že jsou pozvána mužstva z Marsu a přilehlých planet. Jen my jsme přijeli z Kladna. A bylo to znát. Pro nás se tímto stal turnaj luxusním tréninkem s oddíly jiné kategorie. Už první zápas naznačil neblahý konec tohoto turnaje pro nás. Dukla - Kablo (7:0) a další : Kablo - Česká Lípa(1:3). Zde se nachvilku zastavíme a pochválíme si vlastního brankáře Táďu, který to zřejmě psychicky nevydržel a 1 gól dal nepříteli sám. Další zápasy:Kablo - Junior Teplice(0:7),Kablo - Meteor(0:4), Kablo - Kralupy(1:2). I zde je nutné pozastavení a další pochvala pro malého Páťu, který nás alespoň na několik okamžiků držel v pozici vyhrávajícího mužstva(1:0). Byl zřejmě pro svojí výšku pod rozlišovací schopnosti soupeře a obtěžoval ho dlouho a bojovně, až gól do sítě protlačil. A nakonec:Kablo -Motorlet(0:4). Tímto jsme se rozloučili s meziplanetárním turnajem a doufáme, že se do příští nominace planety Země na podobný vesmírný turnaj, zlepšíme.

1.místo Junior Teplice

2.místo Dukla Praha

3.místo Motorlet Praha

4.místo Meteor

5.místo Kralupy

6.místo Česká Lípa

7.místo Kablo Kladno

Góly: Táďa, Páťa

Nejlepší hráč mužstva: Patrik Zábranský

Obrazek

Turnaj mladších přípravek Rakovník 31.1.2010

Tento turnaj, nám bližší, se pro změnu nesl ve jménu nemoci. Část mužstva odpadla ještě před turnajem a další část usmrkaných a kašlajících reklam na paralen se hrdě postavila k prvnímu výkopu.Nebyli jsme v tom však sami,2 mužstva nepřijela pro nemoc vůbec. A tak jsme hráli: Kablo - SKP Rakovník(0:1), Kablo - SK Kladno(1:3), Kablo - FK Hořovicko(0:3),Kablo - TJ Tatran Rako(4:0), Sparta Kladno(0:2).Velká škoda byla prohra s SKP Rakovník, ty nám byli rovnoceným soupeřem. Též kupodivu s SK Kladno jsme hráli velmi důstojně a k jejich výhře dopomohl i náš vlastní gól. Namlsaný gólman chtěl opět ukázat svojí útočnou taktiku a tak nejen často pobavil diváky, nám nahnal husí kůži a sobě si tak pomohl ke svému prvnímu a zaslouženému ocenění:NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ TURNAJE. A tak zdá se, že ačkoliv hodnocení celého mužstva není zatím optimální, rostou mezi námi vzácné individuality.

1.

SK Kladno

15

2.

FK Hořovicko

12

3.

Sparta Doly Kladno

7

4.

SKP Rakovník

7

5.

Kablo Kladno

3

6.

Tatran Rako

0

Góly v zápasech: Kablo : SK Kladno Kuba

Kablo : Tj Tatran Jarda, Patrik B.2x,Sam

Nejlepší brankář turnaje: Tadeáš Bouček

Průběžná tabulka zimních střelců:

1. místo.....Kubík..............................8 gólů

2.místo.....Kuba................................7 gólů

3.místo.....Patrik B...........................6 gólů

4.místo....Honza H...........................4 góly

5.místo....Sam,Jarda, Páťa...............3 góly

6.místo....Táďa,Milda,Adam............1 gól

oceněný TadeášObrazekObrazek

Turnaj přípravek r.n. 2000 a mladší na Kladně

Tak 9.místo jsme doteď ještě neměli. Tak ho máme teď. Podle ohlasů,byl turnaj plný hráčů, ale gólů bylo vidět jen velmi málo.

SK Kladno-Kablo 2:0

Plzeň - Kablo 1:0

Rakovník-Kablo 1:0

Sparta Kladno-Kablo 0:1 Gól:Jarda S.

Beroun - Kablo 0:1 Gól:Jan Klablena

Celkové pořadí:

1. SK Kladno A Obrazek

2. SK Slaný

3. Sparta Kladno

4. SK Kladno B

5. Slovan Kladno

6. Brandýsek

7. SK Rakovník

8.Viktoria Plzeň

9. Kablo Kladno

10.Union Beroun

Turnaj mladších přípravek Dukla Praha 27.2.2010

Tak Praha nám poslední dobou nesvědčí. Na Dukle se hrálo ve dvou skupinách. V naší se nám bohužel nepodařilo uhrát ani jeden bod a postoupili jsme do bitvy o 7. místo s Duklou Medvědi. Bohužel i tento zápas byl pro nás neuspěšný. Mužstvo Kabla se bohužel jevilo mírně mrtvě, pokud mrtvý může být někdo jen mírně...Zápas se silnějším mužstvem dokážeme sehrát lépe, než se slabším. Chybí nám však dravý útočník, který dokáže dát gól z jakékoliv pozice. Naši útočníci nemají zatím potřebnou razanci. V obraně se jevíme lépe. Brankář Táďa měl velmi dobré akce v bráně, ačkoliv výkopy a výhozy z brány je třeba ještě dopilovat. Z reakcí diváků by pochvala patřila asi malému Páťovi, Honzíkovi v obraně a Patrikovi B. za dobrý výkon i po předešlé žaludeční indispozici. Zajímovostí byl i vedlejší turnaj v plážovém fotbalu, ve kterém souběžně hrálo i mužstvo Dukla Tygři.Klobouk dolů, protože to hodně svědčí o jejich fyzičce. Jak dopadli v plážovém turnaji, to bohužel agentury neuvádějí a v našem turnaji se umístili na druhém místě.

Výsledné umístění

1.

KADAŇ

2.

DUKLA TYGŘI

3.

ŽIŽKOV

4.

KRALUPY

5.

METEOR

6.

PLZEŇ

7.

DUKLA MEDVĚDI

8.

KABLO

o 7.místo Kablo Kladno : Dukla Medvědi 1:2

o 5.místo Meteor Plzeň : V. Plzeň 6:2

o 3.místo Kralupy : V.Žižkov 2:3

o 1.místo Dukla Tygři : Tatran Kadaň 4:4 na penalty 2:3

Nejlepší hráč Kablo Kladno : Adam Kolb

Obrazek Góly: Patrik, Páťa,Honza H.,Kuba

Turnaj mladších přípravek Kladno 13.3.2010

Turnaj to byl vpravdě nepovedený organizačně. Zmatky od začátku dokonce nebyly příliš hezkou "výstavkou" kladenského OFS. Ale k zápasům. Kluci nehráli špatně, ale jak bylo již mnohokrát řečeno,chybí nám střelec,útočník. A také nám chybělo štěstí. Ještě před posledním zápasem s Hřebčí jsme sahali po stříbrné medaili. Bohužel jeden gól do naší brány nás hodil "do brambor". Měli jsme relativně dost šancí, ale hřebečský brankář nám je zhatil. Byl proto po právu vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. Pochvala patří bezesporu Patrikovi Buňatovi, který dal ze zálohy 2 góly a dostal se tím na první příčku v hodnocení zimních střelců Kablovky.

1.místo Novo Kladno

2.místo SK Brandýsek

3.místo SK Hřebeč

4.místo Kablo Kladno

5.místo Sparta Kladno

6.místoSK Černolice

7.místo Baník Švermov

Zápasy Kablovky:

Kablo:Novo(0:1)

Kablo:SK Černolice(3:0)

Kablo:Brandýsek(1:0)

Kablo:Hřebeč(0:1)

Góly v turnaji: Adam, Rolný J.,Patrik B.2x

Obrazek

foto k dispozici ve fotogalerii

Turnaj mladších přípravek v Praze Běchovicích dne 20.3.2010

Hoši si jeli pro 3.místo,které vždy v Běchovicích měli,ale brzy zjistili, že jim ho na turnaji nějak zapoměli zarezervovat... A tak se probrali až když v tabulce A spadli na 4.místo. Bohužel naše skupina byla plná zvučných jmen:FK Brandýs Boleslav A, Union Žižkov A, SK Poříčany, Ďáblice a naše umístění nám nedalo jinou možnost, než hrát o  7. místo. Poslední zápasy jsme sehráli s chutí a bojovností, která nám bohužel na počátku chyběla. Nepřesnost ve hře na bránu,nedodržování své pozice na stranách... Sám trenér na konci nevěděl, koho pochválit. Počáteční neposlušnost mužstva a nedodržování příkazů trenéra, nás všechny přivádělo k zoufalství. Pak přece jen nám kluci zvedli náladu.  Dobře hrál Adam Kolb, Kuba se po dlouhé odmlce vzepřel ke 3 gólům. A nyní k výsledkům:

Kablo : Brandýs (1:2 gól Honza)

Kablo : Union Žižkov(0:1)

Kablo : SK Poříčany(0:0)

Kablo : Ďáblice(4:0 góly:Kubík, 3xKuba)

o 9.-10.místo:U. Žižkov B:Ďáblice (0:2)

o 7.-8.místo:Kablo : Brandýs(1:0 gól Kubík)

o 5.-6.místo:Pragis Satalice:SK Poříčany(0:1)

o 3.-4.místo:U.Žižkov A:V.Žižkov(?)

o 1.-2.místo:FK Brandýs:Běchovičtí Sršni(0:1)

1.místo Běchovičtí Sršni

2.místo FK Brandýs

3.místo Union Žižkov A

4.místo Viktorka Žižkov

5.místo Pragis Satalice

6.místo SK Poříčany

7.místo Kablo Kladno

8.místo Brandýs

9.místo Ďáblice

10.místo Union Žižkov B

Konečná tabulka zimních střelců:

1. místo.....Kubík,Kuba.................10 gólů

2.místo.......Patrik B........................8 gólů

3.místo.......Honza H........................5 gólů

4.místo....Sam, Jarda, Páťa...............3 góly

5.místo....Adam................................2góly

6.místo.... Táďa,Milda,.....................1 gól

Nezáleží kolikátí jste v této tabulce, záleží na tom, jak vám pomohla zimní příprava do druhé půli sezóny. Naším přáním je:BUĎTE TÝM,NESOUPEŘTE MEZI SEBOU,ALE S PROTIHRÁČEM,POSLOUCHEJTE TRENÉRY A JEJICH RADY, BOJUJTE A NESPĚTE......A BUDETE VYHRÁVAT. Mnoho štěstí a držte se!!

 

Náhledy fotografií ze složky Akce